• м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22
  • (0512) 37-09-32

Про платформу OnFrontiers

Про платформу OnFrontiers

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надають малим і середнім підприємствам додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.

Платформа OnFrontiers – це вигідна та ефективна послуга пошуку консультантів, яка дозволяє клієнтам отримати доступ до глобальної мережі з понад 300 000 міжнародними експертами з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш, яких можна залучати як консультантів до вирішення конкретних бізнес – проблем, стратегічних чи вузьких нішевих завдань.

Скористатися безкоштовними консультаціями від OnFrontiers та посилити свій бізнес зможуть близько 50 малих та середніх підприємств різних галузей України.

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрація доступні на порталі Дія.Бізнес за посиланням – https://business.diia.gov.ua/cases/iniciativi/onfrontiers .

 
JooMix